Kisiklott egy vonat újszászon
2026. június 24. 07:44
Kisiklott egy vasúti szerelvény két kocsija június 18-án Újszász belterületén. A mozdony a síneken maradt. A szolnoki hivatásos és a zagyvarékasi önkéntes tűzoltók segítettek a szerelvényen lévő harminc ember leszállításában és biztonságos helyre kísérésében. Az érintett pályaszakaszon a helyreállítás idejére szünetelt a vasúti közlekedés.
Fotó: Maródi Tamás tűzoltó főhadnagy